strzałka do góry

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

21 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym chłopców klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP2, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP7 i SP3.

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

20 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym dziewcząt klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP1, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP2, SP3.

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - IGRZYSKA DZIECI

W dniu 13 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym chłopców klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP1, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP2, SP4.

MISTRZOSTWA CZELADZI W PIŁCE NOŻNEJ
- IGRZYSKA MŁODZIEŻY

W dniu 12 października 2021 r. na stadionie MOSiR w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w piłce nożnej klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP5, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP3, SP2 i SP7.

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA DZIECI

W dniu 13 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym dziewcząt klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP2, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP4 i SP7.

Zapraszamy
członków MSZS i dorosłych mieszkańców Czeladzi
na treningi badmintona
Hala MOSiR Czeladź ul. Sportowa 2

Zobacz harmonogram

PARTNERZY


  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Miejski Czeladzi Klub Sportowy
  SZS w Warszawie
  Śląski SZS w Katowicach
  Powiatowy SZS w Będzinie

  Powiat Będziński
  TKKF "Saturn" Czeladź