strzałka do góry

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

21 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym chłopców klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP2, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP7 i SP3.

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

20 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym dziewcząt klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP1, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP2, SP3.

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - IGRZYSKA DZIECI

W dniu 13 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym chłopców klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP1, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP2, SP4.

MISTRZOSTWA CZELADZI W PIŁCE NOŻNEJ
- IGRZYSKA MŁODZIEŻY

W dniu 12 października 2021 r. na stadionie MOSiR w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w piłce nożnej klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP5, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP3, SP2 i SP7.

MISTRZOSTWA CZELADZI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA DZIECI

W dniu 13 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym dziewcząt klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP2, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP4 i SP7.

MISTRZOSTWA CZELADZI W PIŁCE NOŻNEJ
- IGRZYSKA DZIECI

W dniu 7 października 2021 r. na stadionie MOSiR w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w piłce nożnej klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze miejsce zajął zespół z SP2, kolejne miejsca wywalczyły drużyny z SP1, SP7, SP3 i SP4.

XXIV LEKKOATLETYCZNY
MEMORIAŁ IM. JÓZEFA PAWEŁCZYKA

1 października 2021 r. na Parku Jordan w Czeladzi odbył się XXIV Memoriał im. Józefa Pawełczyka wybitnego sportowca, trenera i działacza sportowego, którego barwną sylwetkę przypomniała uczeń SP 1 w Czeladzi. Józef Pawełczyk, był piłkarzem, lekkoatletą, bokserem i …

MISTRZOSTWA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO W SZACHACH - IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY

W dniu 28 września 2021 r. w SP2 w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa powiatu będzińskiego w szachach klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci oraz klas 7-8 - Igrzyska Młodzieży. Miasto Czeladź reprezentowali zawodnicy z SP2 zajmująć 1 miejsce w kategorii starszej i młodszej. Drugie miejsca zajęli szachiści z SP4 z Będzina, a trzecie SP Dobieszowice.

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 30 września 2021 r. na Pogorii III w Dąbrowie Górniczej odbył się ćwierćfinał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach z Czeladzi wystąpiły szkoły z SP2, SP5 i SP7. Chłopcy z SP5 zajęli miejsce II w kategorii Igrzysk Młodzieży, chłopcy SP2 zajęli miejsce III w kategorii Igrzysk Dzieci, a dziewczęta z SP7 zajęły miejsce VI w Igrzyskach Młodzieży.

MISTRZOSTWA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIWECZĄT I CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY

W dniu 27 września 2021 r. w Parku Grabek w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa powiatu będzińskiego w sztafetowych biegach przełajowych 4 kategoriach wiekowych.

Klasyfikacja igrzysk dzieci: ....

MISTRZOSTWA CZELADZI
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

27 września 2021 r. w Parku Grabek w Czeladzi odbyły Mistrzostwa Czeladzi w sztafetowych biegach przełajowych. Piękna i słoneczna pogoda dopisywała nam kolejny rok. Drużyny składały się z 6 zawodników lub zawodniczek. …

Zapraszamy
członków MSZS i dorosłych mieszkańców Czeladzi
na treningi badmintona
Hala MOSiR Czeladź ul. Sportowa 2

Zobacz harmonogram

PARTNERZY


  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Miejski Czeladzi Klub Sportowy
  SZS w Warszawie
  Śląski SZS w Katowicach
  Powiatowy SZS w Będzinie

  Powiat Będziński
  TKKF "Saturn" Czeladź